Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Walentyny Tierieszkowej Dąbrowa Górnicza Gołonóg

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Walentyny Tierieszkowej. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. Walentyny Tierieszkowej · 3 piętro

340 000
8 078 zł/m²
42
2 pok.
Dąbrowa Górnicza Gołonóg, Walentyny Tierieszkowej - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 42,09 m², które znajduje się na trzecim piętrze.

Mieszkanie to dwa duże pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka i garderoba.

Mieszkanie wyposażone, gotowe do zamieszkania. W nieruchomości znajdziesz meble, w tym kuchnię na wymiar, pralkę, zmywarkę, lodówkę, kuchenkę, piekarnik, narożnik, szafę, łóżko z nowym materacem.

Do mieszkania przynależy duża piwnica (8,37m2) oraz balkon, co zwiększa komfort użytkowania.

Lokal jest w pełni własnością i znajduje się w dobrze utrzymanym budynku po termomodernizacji z 1966 roku.
Mieszkanie po generalnym remoncie w 2023 roku.
Duże, ustawne pokoje, osobna kuchnia i garderoba.
Ogrzewanie miejskie zapewnia wygodę przez cały rok.
Okna są plastikowe, co zapewnia dobrą izolację.
Media dostępne w mieszkaniu to internet, telewizja kablowa i telefon.
Woda z piecyka gazowego - piecyk wymieniony w grudniu 2025 roku.

Cena wynosi 340 000 zł, czynsz to około 230 zł miesięcznie plus woda i ogrzewanie.
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, więc możesz się wprowadzić od maja 2026 roku.

Zainteresowany? Zadzwoń i porozmawiajmy.
Oferta bezpośrednio od właściciela. Nie jestem zainteresowany żadną formą pośredniczenia w sprzedaży.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,09 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku rok budowy 1966
  • Dąbrowa Górnicza, Gołonóg ul. Walentyny Tierieszkowej
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
68000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat