Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Łódzka Częstochowa Parkitka

Mieszkanie 4-pokojowe Częstochowa Parkitka, ul. Łódzka. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Częstochowa Parkitka ul. Łódzka · 3 piętro

576 000
8 597 zł/m²
67
4 pok.
Częstochowa Parkitka, Łódzka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam mieszkanie od dewelopera cesja umowy.

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji deweloperskiej, sprzedawane na zasadzie cesji praw z umowy deweloperskiej.

Przewidywany termin odbioru: 10/2026.

Mieszkanie posiada funkcjonalny układ, idealny dla rodziny z dwójką dzieci. Znajduje się na 2. piętrze z 3. Posiada duży balkon. Na przeciwko bloku znajduje się szkoła podstawowa. W pobliżu liczne sklepy i inne punkty usługowe. Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa.

Stan deweloperski daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb.

Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym wraz z komórką lokatorską.

Sprzedaję ze względu na zmianę planów.

Atuty nieruchomości:
• zakup bez podatku PCC 2%
• cena niższa niż aktualna oferta dewelopera
• nowa inwestycja o wysokim standardzie
• dobra komunikacja i rozwinięta infrastruktura
• możliwość dokupienia miejsca postojowego / komórki lokatorskiej

Cesja odbywa się zgodnie z warunkami dewelopera.

Cena: 576 000 zł.

Zapraszam do kontaktu i uzyskania szczegółowych informacji.

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67 m² balkon, piwnica, możliwość dokupienia garażu
  • 3 piętro w apartamentowcu  
  • Częstochowa, Parkitka ul. Łódzka
  • Mieszkanie w wysokim standardzie  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
115000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat