Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Busko-Zdrój ul. Adama Mickiewicza · parter
510 000 zł
10 669 zł/m²
47 m²
3 pok.
Busko-Zdrój, Adama Mickiewicza
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy Aleji Mickiewicza 16 w Busku-Zdroju.
Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2023 roku i nigdy nie było permanentnie zamieszkane, tylko wynajmowane tymczasowo.
Mieszkanie można obejrzeć 21, 22 maja lub po 3 czerwca, wtedy będzie już całkowicie dostępne.
Możliwość zakupu z wyposażeniem.
Cena do lekkiej negocjacji.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,80 m²
-
Parter w bloku
-
Busko-Zdrój ul. Adama Mickiewicza
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
102000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
102000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Busko-Zdrój -
Mieszkania 3-pokojowe Busko-Zdrój