Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Bukowno ul. Niepodległości · 1 piętro
610 000 zł
7 485 zł/m²
81 m²
3 pok.
Bukowno, Niepodległości
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,5 m², zlokalizowane na 1. piętrze budynku wielomieszkaniowego przy ul. Niepodległości 2 w Bukownie.
W skład mieszkania wchodzą: 3 ustawne pokoje, oddzielna, umeblowana kuchnia, łazienka, osobna toaleta, przedpokój, duży balkon.
Mieszkanie jest jasne, o bardzo wygodnym układzie pomieszczeń. Kuchnia została wyposażona w meble w zabudowie. Dodatkowo do mieszkania jest piwnica.
Budynek i otoczenie
Budynek położony jest w spokojnej części Bukowna, z łatwym dostępem do sklepów, przystanków komunikacji oraz terenów zielonych.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,50 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
-
1 piętro w bloku
-
Bukowno ul. Niepodległości
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
122000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
122000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości