Ogłoszenie usunięte

Bielsko-Biała
ul. prof. dr. Mieczysława Michałowicza
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Bielsko-Biała · 465 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała, ul. prof. dr. Mieczysława Michałowicza. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała, ul. prof. dr. Mieczysława Michałowicza. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 14 000 zł na prowizji pośrednika!

Przytulne, klimatyczne mieszkanie na osiedlu Słonecznym – i tak samo słoneczne, z piękną zielenią za oknami i balkonem, gdzie można zaznać relaksu w ciepłe dni i podziwiać widok na piękne Beskidy.

Mieszkanie usytuowana na stronę południowo-wschodnią o pow. około 58 mkw., składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy oraz indywidualna komórka naprzeciwko mieszkania, w której można przechowywać rowery lub wózek dziecięcy.


Istnieje możliwość dokupienia garażu!

Wygodny rozkład pokoi, które są bardzo ustawne, podobnie jak kuchnia, z pięknym słonecznym oknem. Kuchnia oraz mały pokój są po remoncie. Mieszkanie jest umeblowane, do zamieszkania lub odświeżenia – wedle preferencji nabywcy.

Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z dwiema windami. W bezpośredniej okolicy znajduje się m.in. szkoła, plac zabaw dla dzieci, przychodnia zdrowia, sklepy oraz apteka. Osiedle jest spokojne i zaciszne, okolica przyjazna a sąsiedztwo bardzo miłe, pomocne i bezkonfliktowe.

Mieszkanie dostępne od zaraz.
Po więcej informacji proszę o kontakt, pośrednikom dziękuję.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,20 m²
  • 4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1960 roku
  • Bielsko-Biała, ul. prof. dr. Mieczysława Michałowicza
  • Balkon, piwnica
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Cena do negocjacji