Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Barczewo os. Osiedle Słoneczne · parter
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
NOWA NIŻSZA CENA 430tyś.
Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47 m² na Osiedlu Słonecznym, idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, które dają wiele możliwości aranżacyjnych. Osobna, jasna kuchnia zapewnia komfort codziennego użytkowania.
Mieszkanie znajduje się na parterze, co stanowi duże udogodnienie – szczególnie dla rodzin z dziećmi i osób starszych.
Dodatkowym atutem są mili i spokojni sąsiedzi, którzy tworzą przyjazną atmosferę do życia. Wokół budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.
W najbliższym otoczeniu:
• kilka sklepów m.in. Lewiatan, Stokrotka, Biedronka i Lidl
• pasaż handlowy (Rossmann, Pepco itp.)
• przystanki autobusowe
• szkoły/przedszkola
• place zabaw, skatepark i orlik
To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy z dobrą organizacją przestrzeni.
BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m² piwnica
-
Parter w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1985
-
Barczewo os. Osiedle Słoneczne
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana 6 dni temu
86000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż