Chorzów
ul. Rycerska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
320 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
5333
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. Rycerska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. Rycerska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. Rycerska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. Rycerska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. Rycerska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. Rycerska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. Rycerska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów, ul. Rycerska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 60m na ul. Rycerskiej w Chorzowie. Mieści się ono na parterze w czteropiętrowych bloku.
Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki oraz dużego balkonu. Do mieszkania przynależą dwie piwnice.
Mieszkanie posiada księge wieczystą i jest wolne od wszelkich obciążeń.
Znajduje się na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie Parku Ślaskiego i Parku Redena. Tuż przy bloku jest parking. Niedaleko mieści się przedszkole, szkoła, kościół, plac zabaw, liczne sklepy Lidl, Kaufland

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku
  • Chorzów, ul. Rycerska
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana przedwczoraj
Chorzów, Rycerska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.