Łódź Bałuty
ul. Gersona
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
336 000
Powierzchnia
56
Cena za m²
6000
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Gersona. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Gersona. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Gersona. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Gersona. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Gersona. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Gersona. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Gersona. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Gersona. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Mieszkanie rozkładowe, 3 pokoje, kuchnia, łazienka.
Blok ocieplony, klatki schodowe po remoncie.
Mieszkanie do częściowego remontu lub odświeżenia. W mieszkaniu wymienione okna i drzwi wejściowe. W dwóch pokojach położone gładzie i pomalowane w 2020 ściany. Częściowo wymieniona instalacja elektryczna. Do wymiany panele w pokojach.
Atutem jest lokalizacja. Dobry dojazd do centrum, do PŁ UŁ UM ASP. Blisko szkoła, przedszkole, poradnie, rynek. Pośrednikom nieruchomości dziękuję za współpracę. Ogłoszenie prywatne.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Łódź, Bałuty, ul. Gersona
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Bałuty, Gersona Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.