Łódź Doły
ul. Emilii Plater
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
293 500
Powierzchnia
45
Cena za m²
6522
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Doły, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Doły, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Doły, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Doły, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Doły, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Doły, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Doły, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Doły, ul. Emilii Plater. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2.
Niski, docieplony blok, mieszkanie środkowe bardzo ciepłe. Mieszkanie w układzie północ-południe na trzecim piętrze, do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Duży pokój dzienny z oknami skierowanymi na zieleń, przestronna, jasna sypialnia, również z widokiem na drzewa. W kuchni meble w zabudowie, pełne wyposażenie: zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, lodówka z dozownikiem wody. W łazience prysznic, pralka. Na korytarzu pojemna szafa w zabudowie typu komandor.
Mieszkanie nie posiada balkonu, jest jednak zlokalizowane dosłownie obok Parku Szarych Szeregów. Dla miłośników roślin istnieje również możliwość uprawy własnych kwiatów, krzewów na rabatach znajdujących się przy bloku.
Ogrzewanie i woda miejskie, niski czynsz. Pełna własność z księgą wieczystą. Czysta hipoteka, brak zadłużeń.
Mieszkanie po gruntownym odświeżeniu. Wymieniono m.in. panele i drzwi wewnętrzne, pomalowano ściany.
W bezpośrednim otoczeniu mieszkania znajdują się: szkoła podstawowa z kompleksem boisk i placem zabaw, przedszkole, park, sklepy spożywcze, apteka.
Niedaleko znajduje się również Akademia Sztuk Pięknych, blisko do wielu wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego i Medycznego, co czyni to mieszkanie atrakcyjnym jako inwestycję pod wynajem (łatwo można stworzyć 3 pokój).
Mieszkanie znajduje się na osiedlu Doły (ul. Emilii Plater), na którym mieszkania pojawiają się relatywnie rzadko i szybko znikają a okolica jest rozchwytywana przez rodziny szukające spokoju.
Zapraszam do kontaktu codziennie w godz. 7-22.
Zainteresowanym mogę przesłać na e-mail więcej zdjęć.
Dziękuję pośrednikom za współpracę.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Łódź, Doły, ul. Emilii Plater
  • Piwnica
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź Doły, Emilii Plater Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.