Piastów
ul. Warszawska
lokal na sprzedaż

Cena
1 025 000
Powierzchnia
108
Cena za m²
9457
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Piastów, ul. Warszawska. Zdjęcie 1 Lokal Piastów, ul. Warszawska. Zdjęcie 2 Lokal Piastów, ul. Warszawska. Zdjęcie 3 Lokal Piastów, ul. Warszawska. Zdjęcie 4 Lokal Piastów, ul. Warszawska. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Lokal niemieszkalny w Piastowie przy ul. Warszawskiej 28 o powierzchni 108,39 m2 wraz z miejscem parkingowym w garażu o pow 23 m2.
OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Lokal jest zlokalizowany na parterze, w dogodnym miejscu, w ciągu usługowo - handlowym, w ruchliwej części dzielnicy miasta Piastów, gwarantując dogodny dostęp użytkownikom i właścicielom
Powierzchnia użytkowa 108,39 m2 + 23 m2 powierzchni garażowej
Stan lokalu – dobry, do pomalowania, wyposażony w niezależne liczniki zużycia zimnej i ciepłej wody
W elewacji zewnętrznej stanowiącą część wspólna budynki wielolokalowego znajduję się witryny wykonane ze stolarki aluminiowej z szybami typu P4, drzwi wejściowe aluminiowe , automatycznie rozsuwane.
Lokal jest wyposażony w klimatyzację , instalację alarmową i telewizję przemysłową
Wykończenie wewnętrzne : ściany z tynków cementowo-wapiennych, ściana działowa w okładzinie z kamienia, podłogi – okładzina z kamienia, zaplecze terakota i wykładzina PCV, drzwi aluminiowe , sanitariaty sprawne, ogrzewanie centralne podłogowe, wentylacja grawitacyjna , oświetlenie modułowe.

  • ul. Warszawska, Piastów, powiat pruszkowski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 108,39 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Piastów, Warszawska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.