Nieruchomość komercyjna do wynajęcia
ul. Zawodzie Warszawa Wilanów

Lokal Warszawa Wilanów, ul. Zawodzie. Zdjęcie 1
Lokal Warszawa Wilanów, ul. Zawodzie. Zdjęcie 2
Lokal Warszawa Wilanów, ul. Zawodzie. Zdjęcie 3
Lokal Warszawa Wilanów, ul. Zawodzie. Zdjęcie 4
Lokal Warszawa Wilanów, ul. Zawodzie. Zdjęcie 5
Lokal Warszawa Wilanów, ul. Zawodzie. Zdjęcie 6
Lokal Warszawa Wilanów, ul. Zawodzie. Zdjęcie 7

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia Warszawa Wilanów ul. Zawodzie

6 900
91 zł/m²
76
Warszawa Wilanów, Zawodzie - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Lokal biurowy do wynajęcia - spokojna okolica, parking
Z przyjemnością prezentujemy lokal biurowy o powierzchni ok. 76 m², zlokalizowany na 1. piętrze budynku biurowego przy ul. Zawodzie w Warszawie. Oferta bezpośrednia - bez prowizji, lokal dostępny od zaraz.
Najważniejsze atuty:

funkcjonalny układ pomieszczeń,
klimatyzacja we wszystkich pokojach,
2 miejsca parkingowe w cenie,
światłowód 600 Mb,
ochrona i monitoring,
spokojna, bezpieczna okolica.

Powierzchnia i układ:
Łączna powierzchnia lokalu wynosi 73,4 m² i obejmuje:

dwa pokoje biurowe po ok. 27,8 m²,
trzeci pokój o powierzchni 15,5 m²,
toaletę (2,3 m²).

Układ pomieszczeń idealnie sprawdzi się jako siedziba firmy, biuro projektowe, kancelaria, agencja lub działalność usługowa wymagająca komfortowej przestrzeni do pracy.
Standard i wyposażenie:

klimatyzacja w każdym pomieszczeniu,
możliwość wynajęcia z meblami lub bez (poprzedni najemca oferuje ich odsprzedaż),
zadbane części wspólne,
system alarmowy,
teren ogrodzony i dozorowany nocą.

Lokalizacja:
Biurowiec położony jest w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy, z dogodnym dojazdem. Otoczenie sprzyja komfortowej pracy i spotkaniom biznesowym, a ogrodzony teren zapewnia poczucie prywatności i bezpieczeństwa.
Koszty:

czynsz najmu: 6 900 zł netto / miesiąc,
dodatkowo: energia elektryczna wg licznika,
internet (światłowód 600 Mb) - wg umowy operatora,
2 miejsca parkingowe, ochrona oraz sprzątanie części wspólnych - w cenie.

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

  • ul. Zawodzie, Warszawa Wilanów  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 76 m²  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu