Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Warszawa Ochota ul. Karola Bohdanowicza 5
Odstąpię gotowy punkt przedszkolny / terapeutyczny z salą SI - Warszawa Ochota.
Lokalizacja: Warszawa, Ochota, ul. Bohdanowicza 5.
Dostępność: od 1 września 2026 r.
Odstępne 100 000zł
Pojemność placówki: Przystosowana dla 25 dzieci.
Przeznaczenie: Punkt przedszkolny (w tym terapeutyczny), żłobek, klub dziecięcy, centrum terapeutyczno-rozwojowe.
Opis oferty:
Odstąpię prawa do najmu w pełni przygotowanego lokalu użytkowego, w którym od stycznia 2011 roku nieprzerwanie prowadzona jest renomowana działalność dziecięca (Punkt Przedszkolny "Mamy Czas"). Obecna działalność kończy się 31 sierpnia 2026 roku, co gwarantuje nowemu najemcy płynne przejęcie placówki i rozpoczęcie nowego roku szkolnego/terapeutycznego od 1 września.
Adres Bohdanowicza 5 od 15 lat jest doskonale znany mieszkańcom Ochoty i kojarzony wyłącznie z edukacją oraz opieką nad dziećmi, co zapewnia ogromny kapitał zaufania na start.
Zaplecze terapeutyczne i wyposażenie:
Lokal został mocno sprofilowany pod kątem wsparcia rozwoju dziecka, dzięki czemu idealnie nadaje się na terapeutyczny punkt przedszkolny lub placówkę integracyjną:
Sala Integracji Sensorycznej (SI): W pełni wyposażona profesjonalna sala do prowadzenia terapii sensorycznej.
Sala Doświadczania Świata: Przestrzeń wzbogacona o sprzęt i materiały dające możliwość przeprowadzania zajęć sensorycznych stymulujących zmysły w bezpiecznym otoczeniu.
Pełna infrastruktura: Meble z atestami, pomoce dydaktyczne, zabawki, zaplecze socjalne i sanitarne dostosowane do grupy do 25 dzieci. Lokal spełnia wszelkie restrykcyjne wymogi Sanepidu oraz Straży Pożarnej.
Wyjątkowa lokalizacja - Zielone otoczenie:
Placówka mieści się w doskonałym, bezpiecznym punkcie Ochoty:
Bliskość parku: Położenie tuż przy parku zapewnia codzienny kontakt dzieci z naturą.
Infrastruktura zewnętrzna: W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się bogate zaplecze rekreacyjne - możliwość regularnego i bezpiecznego korzystania z licznych placów zabaw, parku oraz boiska sportowego.
Dla kogo jest ta oferta?
To idealna okazja dla przedsiębiorców, terapeutów, pedagogów lub sieci placówek, którzy chcą otworzyć przedszkole terapeutyczne lub ogólnodostępne. Odchodzą Państwu ogromne koszty adaptacji surowego lokalu, montażu specjalistycznego sprzętu SI oraz czasochłonne procedury urzędowe.
Warunki odstępnego (w tym przejęcie specjalistycznego wyposażenia) oraz szczegóły umowy najmu do uzgodnienia podczas indywidualnego spotkania.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia placówki na żywo.
-
ul. Karola Bohdanowicza 5, Warszawa Ochota
-
Do wynajęcia lokal o powierzchni 127 m²
-
Dostępne do wynajęcia od 2026-09-01
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Nieruchomości komercyjne do
wynajęcia Warszawa -
Nieruchomości komercyjne do
wynajęcia Warszawa ul. Karola Bohdanowicza -
Nieruchomości komercyjne do
wynajęcia Warszawa Ochota -
Nieruchomości komercyjne do
wynajęcia mazowieckie -
Nieruchomości komercyjne Warszawa
-
Mieszkania na sprzedaż
Warszawa -
Ogłoszenia nieruchomości Warszawa
Podobne nieruchomości komercyjne na wynajem