Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Warszawa Rembertów al. gen. Antoniego Chruściela "Montera" 31
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mam do wynajęcia lokal o powierzchni 39 m2, zlokalizowany w Warszawie, dzielnicy Rembertów przy ulicy Chruściela 31 (centrum Rembertowa). Posiadam zgodę wspólnoty na sprzedaż alkoholu.
Lokal użytkowy usytuowany w centralnej części Rembertowa, w ciągu pieszym i sąsiedztwie lokali usługowo-handlowych. Obiekt usytuowany na parterze, z bezpośrednim wejściem od ruchliwej ulicy/chodnika. Witryny lokalu są od strony pasażu handlowego, gdzie mieści się gabinet kosmetyczny, księgowość oraz biuro.
Wszystkie niezbędne media. Wysokość 3,8 m.
Lokal idealny m.in. na bank, doradztwo finansowe, kawiarnię, sklep, przychodnię stomatologiczną czy prywatną świetlicę dla dzieci.
Jeśli będą Państwo zainteresowani moją ofertą, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny
-
al. gen. Antoniego Chruściela "Montera" 31, Warszawa Rembertów
-
Do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Nieruchomości komercyjne do
wynajęcia Warszawa -
Nieruchomości komercyjne do
wynajęcia Warszawa al. gen. Antoniego Chruściela "Montera" -
Nieruchomości komercyjne do
wynajęcia Warszawa Rembertów -
Nieruchomości komercyjne do
wynajęcia mazowieckie -
Nieruchomości komercyjne Warszawa
-
Mieszkania na sprzedaż
Warszawa -
Ogłoszenia nieruchomości Warszawa
Podobne nieruchomości komercyjne na wynajem