Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
Mokotów Warszawa

Lokal Warszawa Mokotów. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Warszawa Mokotów

23 000
159 zł/m²
145
Warszawa Mokotów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Do odstąpienia prosperujący lokal gastronomiczny z pełnym wyposażeniem.

Obecnie w lokalu prowadzona jest restauracja, która bardzo dobrze funkcjonuje i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Lokal generuje stały, wysoki ruch, regularnie organizowane są większe rezerwacje grupowe oraz realizowane zamówienia na wynos.

Miesięczny czynsz wraz ze wszystkimi opłatami wynosi 23 000 zł brutto.

Lokal w pełni wyposażony i gotowy do dalszego prowadzenia działalności bez dodatkowych inwestycji.

Odstępne za lokal wraz z pełnym wyposażeniem: 130 000 zł — cena do negocjacji.

Więcej informacji udzielę telefonicznie lub w wiadomości prywatnej.

  • Warszawa Mokotów  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 145 m²  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj