Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
Wola Warszawa

NOWA OFERTA
Lokal Warszawa Wola. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Warszawa Wola

15 000
146 zł/m²
103
Warszawa Wola - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy 103 m² w nowoczesnym kompleksie Towarowa Towers!

Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli, bardzo blisko centrum miasta. W najbliższej okolicy znajdują się Rondo ONZ, Browary Warszawskie, Fabryka Norblina oraz liczne biurowce, apartamentowce, restauracje i punkty usługowe.

Lokal znajduje się na parterze, posiada duże witryny oraz wejście bezpośrednio z poziomu pasażu wewnętrznego osiedla. Jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i charakteru prowadzonej działalności.

Do lokalu dodatkowo należy również komórka lokatorska o powierzchni 12 m² z bezpośrednim wyjściem do garażu / na miejsce parkingowe.

Lokal nadaje się m.in. pod:
Gastronomię, kawiarnię, punkt usługowy, salon beauty, showroom, biuro, studio, pracownię lub punkt obsługi klienta. Mamy wszystkie zezwolenia.

Atuty lokalu:
- nowy kompleks 2024;
- parter i duże witryny;
- wejście z poziomu pasażu, dostęp do ogródka wewnętrznego;
- zgody na działalność gastronomiczną;
- rezerwa mocy 40 kW;
- wysokość pomieszczenia między 3,3 a 4,2 m;
- komórka lokatorska 12 m²;
- bezpośredni dostęp do garażu z komórki;
- możliwość własnej aranżacji;
- duży potencjał klientów z kompleksu i okolicznych budynków.

Zasady wynajmu:
- Cena najmu (czynsz): 15 000 zł/miesiąc.
- Opłaty administracyjne: rozliczenie co miesiąc według rzeczywistej stawki.
- Kaucja: kwota w wysokości dwumiesięcznego czynszu.
- Dostępny od: ZARAZ

Wynajem bezpośrednio, bez prowizji agencji!
Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia lokalu, w godzinach 9:00-18:00.

  • Warszawa Wola  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 103 m²  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj