Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
ul. Konfederacka Kraków Dębniki

Lokal Kraków Dębniki, ul. Konfederacka. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Kraków Dębniki ul. Konfederacka

4 500
59 zł/m²
76
Kraków Dębniki, Konfederacka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Lokal użytkowy 76,22 m2 w kamienicy na piętrze, na biuro, pracownię itp. przy ul. Konfederackiej, tuż przy Rondzie Grunwaldzkim, wejście od dziedzińca. Dostępne od zaraz. Stan do odnowienia. Cena 4500 zł netto.

  • ul. Konfederacka, Kraków Dębniki  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 76,22 m²  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 4500 zł
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu