Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników
ul. Zwycięstwa Koszalin Centrum

Lokal Koszalin Centrum, ul. Zwycięstwa. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Koszalin Centrum ul. Zwycięstwa

540 000
8 571 zł/m²
63
Koszalin Centrum, Zwycięstwa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

OKAZJA sprzedam lokal użytkowy 63m2 w samym centrum Koszalina ul.Zwycięstwa 81 ,cena 540000zł możliwość na raty ,wszystkie media ,parter ,parking od zaplecza, na sms i maile nie odpowiadam kontakt tylko telefoniczny.

  • ul. Zwycięstwa, Koszalin Centrum  
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 63 m²  
  • Cena do negocjacji  
  • Świadectwo Energetyczne  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
108000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat