Kołobrzeg Centrum
al. I Armii Wojska Polskiego
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Lokal Kołobrzeg Centrum, al. I Armii Wojska Polskiego
Cena
660 000
Powierzchnia
66
Cena za m²
10 000
Kołobrzeg Centrum · 660 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Lokal Kołobrzeg Centrum, al. I Armii Wojska Polskiego. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 3 godziny temu
Lokal Kołobrzeg Centrum, al. I Armii Wojska Polskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 19 800 zł na prowizji pośrednika!

Nieruchomość położona w Kołobrzegu przy głównej ulicy w centrum miasta Aleja I Armii Wojska Polskiego .Jestem jedynym właścicielem lokalu . Powierzchnia lokalu 66,34 m . Lokal dwupoziomowy .Górna część lokalu położona na paterze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym 5- kondygnacyjnym ,lokal dolny jest dobudowany ze szczytu budynku i połączony z górną częścią stanowiąc jeden zintegrowany lokal pozostający w użytkowaniu jednego właściciela .W górnej części znajduje się obecnie produkcja bielizny niemowlęcej a w dolnej jej sprzedaż .Górna część 43m posiada z jednej strony 4 okna / profile PCV/ z drugiej 3 / profile PCV/ co sprawia że lokal jasny. lokal posiada wewnętrze przejście do części dolnej jak również posiada wyjście na klatkę schodową gdyż jest częścią budynku. Ogrzewanie miejskie , u góry 2 grzejniki na dole 3 podłogowe . lokal posiada małą kuchnie i toaletę. Lokal górny znajduje się w bloku z roku 1964 , ale w roku 2013 przeszedł generalny remont a więc stan jest idealny ,natomiast lokal dolny jest nowy wybudowany w 2013 . lokal zbudowany z profili aluminiowych . Jest możliwość rozbudowy lokalu dolnego oraz przebudowy toalety w łazienkę .
Teren budynku utwardzony - polbruk , przed dolnym lokalem bezpłatny parking .
Lokal podlega pod zarząd wspólnoty do której uiszczam opłaty w wysokości do 1000 zł miesięcznie /
czynsz , woda, ogrzewanie /
Lokal znajduje się 300 m od dworca PKP , 600 m od morza , spacerem 16 minut, w okolicy jest poczta główna , hotele , restauracje, bary , sklepy spożywcze , cukiernie , zakłady krawieckie , fryzjerskie, port rybacki , port jachtowy.
Stan prawny uregulowany , dokumentacja formalno- prawna kompletna . Brak ryzyka . Cały teren w okolicy nieruchomości jest zamknięty dla jakiejkolwiek innej zabudowy . Tereny przyległe nieuciążliwe.

  • al. I Armii Wojska Polskiego, Kołobrzeg Centrum, powiat kołobrzeski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 66 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana dzisiaj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.