Nieruchomość komercyjna na sprzedaż
Ceków-Kolonia  

Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 1
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 2
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 3
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 4
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 5
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 6
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 7
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 8
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 9
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 10
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 11
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 12
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 13
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 14
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 15
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 16
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 17
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 18
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 19
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 20
Lokal Ceków-Kolonia. Zdjęcie 21

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Ceków-Kolonia

1 300 000
2 022 zł/m²
643
Ceków-Kolonia - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Budynek komercyjny stwarzający wiele możliwości biznesowych

Szukasz nieruchomości z przestrzenią na handel lub usługi w bardzo dobrej lokalizacji z dodatkowym potencjałem w gruncie? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje!

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy z dodatkową przestrzenią biurową i socjalną o powierzchni całkowitej 643m 2 . Powierzchnia samego parteru wynosi 351m 2 . Stwarza to szereg możliwości biznesowych w postaci salonu lub serwisu samochodowego czy też wielu innych usług, a także powierzchni handlowej czy magazynowej niezależnie od branży i asortymentu. Niewątpliwym atutem jest usytuowanie nieruchomości - w miejscowości Ceków-Kolonia bezpośrednio przy trasie DW 470 o dużym natężeniu ruchu łączącej Turek z Kaliszem, a zatem zaledwie 21km (niecałe 20 minut jazdy) do Kalisza jak i Turku.

Nieruchomość powstawała etapami na przełomie lat 90-tych oraz 2000. Ostanie prace miały miejsce w 2008 roku. Całość stanowi solidną konstrukcję z cegły i szkieletu betonowego. Budynek ocieplony i pokryty tynkiem, dach pokryty blachą, stolarka okienna PCV.

Dodatkowo, miedziana instalacja grzewcza, która znacząco obniża koszty ogrzewania. Źródło ogrzewania - piec na paliwo stałe. Istnieje możliwość zmiany na gaz (butla na posesji). Budynek wyposażony jest również w monitoring, co ułatwia zarządzanie i nadzór, a także zwiększa bezpieczeństwo.

Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 1500m 2 , która w nowym planie ogólnym posiada etykietę SU oznaczającą usługi . Dodatkowo, za budynkiem znajduje się kolejne 1000m 2 gruntu do zagospodarowania wg własnych potrzeb (parking, powierzchnia magazynowa, zaplecze, itd.) Łącznie, oferta obejmuje grunt o powierzchni 2500m 2 oraz budynek o powierzchni całkowitej 643m 2 i 454m 2 powierzchni użytkowej.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wizualnymi prezentującymi nieruchomość. Jednak najlepszym sposobem, aby dostrzec i docenić biznesowy potencjał tej nieruchomości są bezpośrednie oględziny, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu umówienia odpowiedniego terminu.

++++

W PRONEO Nieruchomości zapewniamy szereg usług i korzyści, w tym:

- asystę w uzyskaniu kredytowania na zakup nieruchomości

- dostosowanie terminów i warunków umowy zawieranej u notariusza

- bezpieczeństwo kupna i sprzedaży w oparciu o polisę OC

- asystę i skierowanie sprawy do odpowiednich ekspertów w przypadku problemów natury prawnej dotyczącej zbywanej lub nabywanej nieruchomości

- kompleksowe wsparcie licencjonowanego pośrednika nieruchomości podczas całego procesu transakcji

Działamy w oparciu o Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN)

Przedstawione informacje dotyczące nieruchomości zostały sformułowane na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy zatem ich weryfikację.

Wszystkie materiały w postaci tekstów, rysunków, zdjęć, opisów i innych informacji, które publikujemy w serwisach ogłoszeniowych podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.



::KONTAKT DO AGENTA
Piotr Glapa
[numer]
[email]

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Glapa (licencja nr: 29550)

  • Ceków-Kolonia, powiat kaliski  
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 643 m²  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
260000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne nieruchomości komercyjne na sprzedaż

15
Hala/magazyn Jagodziniec

1 520 000

580

Przedmiotem sprzedaży są  budynki magazynowo- produkcyjno-handlowe o wielu możliwościach przeznaczenia, gotowe do natychmiastowego użytkowania, bez specjalnych wkładów finansowych.  Powierzchnia samodzielnej posesji ogrodzonej, zabudowanej wynosi 2600 m2, a wraz z przyległymi działkami 500, 7600, 57...

Zobacz ogłoszenie
1
Hala/magazyn Zbiersk-Cukrownia

1 300 000

2500

Na sprzedaż budynki hale magazynowe lub działalnośc gospodarczą. Własna stacja trafo , studnia głębinowa wraz z filtrami , ogrzewanie hal , doprowadzenie na halach powietrza . Stan budynków b.dobry pół roku temu zaprzestano działalnosci.

Zobacz ogłoszenie