Krościenko Wyżne

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
345 000
Powierzchnia
250
Cena za m²
1380
Pow. działki
919
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1995
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 6 pokoi Krościenko Wyżne. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Sprzedam duży, przestronny i funkcjonalny dom z możliwością zamieszkania dwóch rodzin o powierzchni użytkowej około 250 m2. Dom jest częściowo podpiwniczony, posiada 4 półkondygnacje nadziemne oraz poddasze.

Budynek powstał w latach 90-tych, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej, pokryty blachą, stolarka okienna i drzwiowa drewniana. W piwnicy znajduje się kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Na parterze znajduje się duża kuchnia z jadalnią, spiżarka, WC, przestronny pokój, korytarz i wiatrołap. Pierwsze półpiętro zawiera salon z wyjściem na balkon i duży taras a także łazienkę i przestronny pokój. Na kolejnych dwóch półpiętrach znajduje się bardzo duże pomieszczenie pozwalające na  wykonanie aneksu kuchennego, jadalni i części salonowej z wyjściem na balkon i mały taras, a także pomieszczenia, które mogą być przeznaczone na łazienkę i dwa pokoje. Do budynku dobudowany jest spory garaż. Wysokość poddasza pozwala również na wykonanie dodatkowych pokoi i garderoby. Dom nadaje się do zamieszkania, jest wyposażony we wszystkie media, na działce znajduje się również studnia. Ogrzewany za pomocą centralnego ogrzewania kotłem na paliwo stałe oraz kotłem gazowym.

Dom znajduje się na działce o powierzchni  919 m2, jest również możliwość powiększenia ogrodu o sąsiednią niezabudowaną  uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 910 m2.

Budynek zlokalizowany w gminie Krościenko Wyżne, w drugiej linii zabudowy, w spokojnej, podmiejskiej okolicy i przyjaznym sąsiedztwie. Dojazd do budynku poprzez drogę gminną asfaltową. W bliskiej odległości znajduje się szkoła, dwa przedszkola, kościół oraz centrum handlowo-usługowe miejscowości. Piękna okolica i pobliski las sprzyja rekreacji i rodzinnym spacerom.

  • Krościenko Wyżne, powiat krośnieński
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 250 m², 6 pokoi, wybudowany w 1995 roku
  • Działka 919 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
  • Balkon, piwnica, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: pustak, dach: blacha, okna drewniane
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Krościenko Wyżne Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.