Ząbki
ul. Powstańców
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
439 000
Powierzchnia
53
Cena za m²
8330
Piętro
4 / winda
Rok budowy
2008
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki, ul. Powstańców. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Zadbane mieszkanie 53 m2.
Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, salon z aneksem kuchennym i drugi pokój (obecnie przedzielony na dwa pomieszczania – sypialnie i sypialnię dziecięcą -można powrócić do stanu pierwotnego i zrobić jeden pokój) (ok. 16m2). W przedpokoju nowa, duża szafa-garderoba. W kuchni niezbędne AGD, zabudowa kuchenna. W pełni funkcjonalna łazienka. Mieszkanie idealne dla małżeństwa lub pod wynajem. Spokojne sąsiedztwo, blisko do Warszawy, jednocześnie cisza i spokój.

Starannie wykończone, idealnie utrzymane mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym (ogrodzonym, z monitoringiem) w Ząbkach, na ul. Powstańców. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura handlowa, edukacyjna i komunikacyjna – sklepy (Biedronka, Kaufland, sklepy osiedlowe), przy osiedlu przystanki autobusowe. Obok osiedla las, ścieżki spacerowe, szkoła (za płotem), liczne przedszkola, żłobki i punkty usługowe. Sprzedaż bezpośrednia, bez pośredników. Blok piętro 4/4, winda. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu naziemnym, płatne dodatkowo 15 tyś zł. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,70 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2008 roku
  • Ząbki, ul. Powstańców
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ząbki, Powstańców Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.