Tarnów Śródmieście
ul. Bernardyńska
nieruchomość komercyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
3 600 000
Powierzchnia
1244
Cena za m²
2894
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Tarnów Śródmieście, ul. Bernardyńska. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Tarnów Śródmieście, ul. Bernardyńska. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Tarnów Śródmieście, ul. Bernardyńska. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Tarnów Śródmieście, ul. Bernardyńska. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Tarnów Śródmieście, ul. Bernardyńska. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam kamienice w Tarnowie przy ulicy Bernardyńskiej Możliwość rozbudowy kamienicy o dodatkowe piętro gdzie można zrobić 30 mieszkań . To jest: I. DANE TECHNICZNE BUDYNKU: *Powierzchnia zabudowy - 593,00 m2 * Powierzchnia użytkowa wszystkich lokali wraz z pomieszczeniami do nich przynależnymi (bez części wspólnych) - 1244,15 m2 * powierzchnia użytkowa (1244,15+93,59) - 1337,74m2 * Kubatura - 6536,00m3 OPIS TECHNICZNY OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU: Budynek zlokalizowany jest na działce numer 165/1 w Tarnowie przy ul. Bernardyńskiej. Budynek będący przedmiotem opracowania jest obiektem, jedno klatkowym, czterokondygnacyjnym (przyziemie (od strony zachodniej)/piwnice (od strony wschodniej), parter, piętro oraz poddasze). Dach wielospadowy o spadku ok. 30 stopni, konstrukcji drewnianej krytym blachą. Budynek wybudowany w latach 80r XIX w. W części przyziemia i parteru znajdują się lokale usługowo-handlowe z bezpośrednim dostępem z zewnątrz budynku. Na piętrze i poddaszu zlokalizowane są pomieszczenia biurowe dostępne poprzez klatę schodową dostępną z komunikacji ogólnej. Budynek zostały zrealizowany w technologii tradycyjnej: - ławy fundamentowe – ceglane; - ściany fundamentowe – ceglane; - ściany zewnętrzne przyziemia – ceramiczne z cegły pełnej; - ściany zewnętrzne parteru piętra i poddasza – ceramiczne z cegły pełnej - ściany nośne wykonane jako ceramiczne z cegły pełnej; - ściany działowe – ceramiczne z cegły pełnej; - strop nad przyziemiem i piwnicami sklepienia ceglane, nad parterem sklepienia ceglane oraz stropy konstrukcji drewnianej-belkowe, nad piętrem stropy drewniane - belkowe; - schody klatki schodowej z parteru na piętro i poddasze konstrukcji drewnianej; - schody do piwnic betonowe; - dach o konstrukcji drewnianej płatwiowo-krokwiowy; Poszczególne lokale użytkowe posiadają instalacje: elektryczną, wod- kan (przyporządkowane pomieszczenia WC do poszczególnych lokali) oraz częściowo poszczególne wyodrębnione lokale posiadają instalację gazową i c.o. Zużycie energii elektrycznej jest rozliczne z odczytów liczników głównych i odliczników przyporządkowanych dla poszczególnych lokali. Zużycie gazu jest rozliczne z odczytów liczników głównych przyporządkowanych dla poszczególnych lokali. Zużycie wody jest rozliczne z odczytów wodomierza głównego i odliczników dla poszczególnych lokali . Ścieki odprowadzane wspólnym przyłączem kanalizacyjnym do sieci miejskiej i rozliczane na poszczególne lokale na podstawie zużycia wody.

  • ul. Bernardyńska, Tarnów Śródmieście
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 1244,15 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Tarnów Śródmieście, Bernardyńska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.