Łódź Śródmieście

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
850 000
Powierzchnia
123
Cena za m²
6911
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Śródmieście. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania bezpośrednio piękne mieszkanie w kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze. Wystawa okien wschód -zachód. Metraż 123m2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymieniona została instalacja elektryczna i hydrauliczna. W tym roku wstawiony nowy, ekonomiczny piec gazowy. Odnowione parkiety.
Kamienica posiada duże podwórko wraz z miejscem parkingowym i bramą zamykaną na pilota. Mieszkanie znajduje się w zadbanej, w ostatnim czasie odnowionej, zabytkowej kamienicy. Kamienica jest zamykana, na klatce schodowej piękne schody oraz zrewitalizowane ozdoby ścienne. Mieszkanie jest do zamieszkania od zaraz i nie wymaga żadnego remontu. Jest kompletnie umeblowany i wyposażony. Zoatały przeze mnie wstawione ścianki działowe, tak aby dwa pokoje nadawały się do wynajmu. Nie ma problemu aby przywrócic oryginalny wygląd mkieszkania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 123 m²
  • 3 piętro w kamienicy
  • Łódź, Śródmieście
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Śródmieście Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.