Łódź Karolew
ul. Retkińska
5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
550 000
Powierzchnia
108
Cena za m²
5083
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1997
Ogłoszenie
Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Karolew, ul. Retkińska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Karolew, ul. Retkińska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Karolew, ul. Retkińska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Karolew, ul. Retkińska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Karolew, ul. Retkińska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Karolew, ul. Retkińska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Karolew, ul. Retkińska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Karolew, ul. Retkińska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Karolew, ul. Retkińska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Karolew, ul. Retkińska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź Karolew, ul. Retkińska. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Na sprzedaż mieszkanie z miejscem garażowym w pięknej okolicy przy ulicy Retkińskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrowie oraz łódzkiego zoo.
Mieszkanie ma powierzchnie 108,2 m Jest dwupoziomowe, znajduje się na 4, ostatnim piętrze bloku. ( w bloku nie ma windy )
Pierwszy poziom mieszkania to otwarta przestrzeń wielkości 56 m. Znajduje się tu otwarta kuchnia, jadalnia -obecnie użytkowana jako sala fitness, łazienka , garderoba oraz otwarty salon z loggia od strony osiedla.
Na piętrze znajdują się 3 pokoje oraz kompleksowo wyposażona duża łazienka ( prysznic, wanna,bidet, pralka, toaleta) Największy pokój posiada loggię.
Mieszkanie jest jasne i przestronne. Duża powierzchnia i dwa poziomy dają komfort mieszkania w domu przy zachowaniu dogodnosci mieszkania w bloku. W zeszłym roku odnawiane były balkony oraz elewacja bydynku, wymieniane były również domofony.
Ogromny udogodnieniem jest miejsce garażowe, które znajduje się w podziemiu z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej.
Do mieszkania przypisana jest również komórka lokatorska oraz miejsce w zamykanej rowerowni.
Okolica jest bardzo zielona, są tu ścieżki dla biegaczy, przestrzenie do spacerów z psami i rodzinnego wypoczynku, w pobliżu przedszkola i szkoła, około 500 m carrefour.
Pod blokiem przystanek łączący ta cześć Łodzi z retkinia, centrum oraz teofilowem. Cena okazyjna, biurom oraz pośrednikom dziękuje. Zapraszam do kontaktu telefonicznego

  • Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 108,20 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1997 roku
  • Łódź, Karolew, ul. Retkińska
  • Balkon, piwnica, miejsce w hali garażowej
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, zmywarka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Karolew, Retkińska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.