Bydgoszcz Śródmieście
ul. Jana Karola Chodkiewicza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
249 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
5020
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1920
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w dzielnicy Śródmieście niedaleko nowo powstałej Dzielnicy Muzycznej, M-3 z aneksem kuchennym. Mieszkanie jest w dobrym stanie, do wprowadzenia ul. Chodkiewicza w ostatnim czasie poszukiwana lokalizacja. Składa się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym otwartego na korytarz, gdzie znajduje się szafa w zabudowie lustrzanej , dużej łazienki ( ok. 6 m2) i drugiego korytarza. Mieszkanie mieści się na ostatnim piętrze kamienicy.
W kamienicy jest doprowadzony gaz. W mieszkaniu są piece akumulacyjne ( ogrzewanie elektryczne). W każdej chwili można założyć ogrzewanie gazowe. Pięć akumulacyjny pobiera energię w nocy z drugiej tańszej taryfy, a ciepło oddaje w dzień. Dzięki temu oszczędzamy na rachunkach. Jednak w naszej ocenie ogrzewanie elektryczne wychodzi taniej. Rachunki za energię elektryczna wraz z ogrzewaniem w miesiącach zimowych ok. 250-300 miesięcznie, w miesiącach letnich ok. 100 zł miesięcznie. Dodatkowo czynsz na 2 osoby 280 zł. ( fun. remontowy, śmieci, woda, administracja). Całkowite koszty utrzymania ( w tym czynsz) latem to ok. 400/m-c ( wraz z energią elektryczną) zimą 500-550 /m-c ( wraz z energią elektryczną w tym ogrzewanie)
Kamienicą zarządza Wspólnota mieszkaniowa. Aneks kuchenny z salonem ok. 20 m2 , sypialnia ok. 10m2, korytarz z szafą w zabudowie ok. 8m2, korytarz ok. 4m2, łazienka ok. 6 m2.
Planowany termin oddania mieszkania IV kwartał 2021. W pobliżu liczna sklepy ( Stokrotka, Lidl, Biedronka, Aldi, apteki, szkoła podstawowa, UKW)

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,60 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1920 roku
  • Bydgoszcz, Śródmieście, ul. Jana Karola Chodkiewicza
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 3 dni temu
Bydgoszcz Śródmieście, Jana Karola Chodkiewicza Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.