Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Koszalin Przylesie
ul. Stanisława Staszica
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
286 000
Powierzchnia
59
Cena za m²
4839
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie o pow. 59,10 m². Lokal znajduje się na 4 piętrze przy ul. Staszica. Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne i składa się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Ponadto posiada balkon oraz piwnicę. Mieszkanie było remontowane w 2019 r. Ogrzewanie jest miejskie, wszystkie okna są PCV.
Czynsz wynosi około 520 zł i obejmuje: centralne ogrzewanie, eksploatację, zaliczkę na fund. remontowy, gaz (ryczałt), kons. inst. domofonowej, konserwację inst., konserwacja, opłatę za gosp. odpadami komunal, podatek od nier., ubezp. majątku, punkt świetlny.
Idealna lokalizacja, dosłownie "rzut beretem" mieści się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy m.in. Biedronka, Lidl, Netto, Polomarket. W pobliżu również znajduje się pętla autobusowa. Przed blokiem jest darmowy parking. Sąsiedzi bardzo mili i pomocni :). Zapraszam.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,10 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Koszalin, Przylesie, ul. Stanisława Staszica
  • Balkon, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Koszalin Przylesie, Stanisława Staszica Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.