Bydgoszcz

nieruchomość komercyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Nieruchomość komercyjna Bydgoszcz
Cena
1 200 000
Powierzchnia
950
Cena za m²
1 263
Bydgoszcz · 1 200 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Nieruchomość komercyjna Bydgoszcz. Zdjęcie 1
Nieruchomość komercyjna Bydgoszcz. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 36 000 zł na prowizji pośrednika!

Działka o powierzchni 2240m2. Wiata o wymiarach: szerokość 18m, długość 53m, wysokość 4.9m. Dwie i pół ściany murowane, reszta zabezpieczona kratą. Oświetlenie górne, dwa gniazda na siłę. Na wjeździe brama przesuwna o wysokości 4,30m i szerokości 5,35m. Przy wjeździe, na terenie wiaty, znajduje się biuro o powierzchni 60m2 (dwa pokoje obsługi klienta, kuchnia, szatnia, łazienka z kabiną prysznicową, WC). Dostępne media: woda, prąd, szambo, światłowód. Ogrzewanie: grzejniki na prąd.

Równolegle do zabudowanej wiaty znajduje się przyległa do niej działka o powierzchni 430m2 z otwartą wiatą o powierzchni około 250m2. Działka jest ogrodzona, z odrębną bramą wjazdową.

Dojazd do drogi głównej. Łatwość dojazdu do tras wylotowych na Toruń, Gdańsk, Poznań, Szczecin.

  • Bydgoszcz
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 950 m²
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.