Wołowice Grotowa

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
399 900
Powierzchnia
4300
Cena za m²
93
Ogłoszenie
Działka budowlana Wołowice Grotowa. Zdjęcie 1 Działka budowlana Wołowice Grotowa. Zdjęcie 2 Działka budowlana Wołowice Grotowa. Zdjęcie 3 Działka budowlana Wołowice Grotowa. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania działka położona w miejscowości Wołowice gm.Czernichów o powierzchni 43 ary. (przysiółek Grotowa) w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do działki drogą asfaltową, a następnie 10m drogą utwardzoną. Dogodny dojazd do centrum Krakowa, do granicy miasta 15-20 min, obwodnica około 9km, lotnisko Balice około 15 km. W pobliżu przystanek MPK i BUS, w odległości kilku km szkoła, place zabaw, boisko sportowe i sklepy. W chwili obecnej brak planu zagospodarowania przestrzennego, w studium widnieje jako częściowo budowlana, ze względu na okoliczną zabudową można starać się o WZ na 4 budynki mieszkalne. (w trakcie formalności)

Wymiary działki:

Szerokość: ok. 35-37m.

Długość: ok. 115-130m.

Media: w drodze

Ukształtowanie terenu: płaskie

UWAGA! Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

  • Wołowice Grotowa, gmina Czernichów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4300 m².
  • Długość: 116 m, szerokość: 37 m
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Wołowice Grotowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.