Rzeszów Śródmieście
ul. Piotra Bardowskiego
kamienica na sprzedaż

Cena
1 500 000
Powierzchnia
210
Cena za m²
7143
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 1 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 2 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 3 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 4 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 5 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 6 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 7 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 8 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 9 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 10 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 11 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 12 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 13 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 14 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 15 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 16 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 17 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 18 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 19
Lista zdjęć

Poszukujesz nieruchomości w ścisłym centrum Rzeszowa na cele inwestycyjne? Planujesz zakup obiektu pod wynajem? A może sam jesteś przedsiębiorcą poszukującym doskonałej lokalizacji dla własnej działalności?
Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży kamienicy z 2000r. zlokalizowanej w śródmieściu, przy ul. Bardowskiego w Rzeszowie.
Kamienica o powierzchni ok. 210 m2, została usytuowana na działce o wielkości 0,0180ha. Składa się z trzech kondygnacji naziemnych.
Przy kamienicy jest podjazd dla niepełnosprawnych oraz jest 5 miejsc parkingowych.
Konstrukcja budynku obejmuje jedną klatę schodową z wejściem od strony ulicy. Na parterze znajduje się lokal usługowych z odrębnymi węzłami sanitarnymi i pomieszczeniami socjalnymi o powierzchni 77m2. Na I piętrze znajdują się lokale o powierzchni 75m2 z oddzielnym węzłem sanitarnych. Na poddaszu lokal mieszkaniowy lub usługowy o powierzchni 84m2 z oddzielną toaletą i łazienką.
Możliwość wynajęcia całej kamienicy lub poszczególnych kondygnacji
Na parterze znajdował się salon optyczny, który widać na zdjęciach.
Obiekt z uwagi na świetną lokalizację, duży potencjał inwestycyjny i wyjątkowy charakter jest ciekawą propozycją dla inwestora.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości.
Oferta bezpośrednio od właściciela

  • ul. Piotra Bardowskiego, Rzeszów Śródmieście
  • Na sprzedaż kamienica o powierzchni 210 m²
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Rzeszów Śródmieście, Piotra Bardowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.