Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Brzeziczki
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 36 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam budynek magazynowy, gospodarczy będący częścią nieruchomości stanowiącej działkę terenów przemysłowych, oznaczoną w ewidencji gruntów nr 5/21 o łącznej powierzchni 0.7983 ha, położonej w miejscowości Brzeziczki, gmina Piaski, powiat świdnicki, województwo lubelskie.
Wraz z żoną prowadzimy działalność rolniczą i jesteśmy jedynymi właścicielami działki.
Składa się ona z budynku gospodarczego, który służy nam jako magazyn. Oznaczony jest on w rejestrze gruntów jako teren przemysłowy Ba o powierzchni 0.4608 ha, który może być przeznaczony do użytkowania przemysłowego, jako magazyn lub inny obiekt związany z działalnością biurowo-produkcyjną.
Posiada dostęp do drogi publicznej asfaltowej. Położony jest w odległości ok. 5 km od miasta Piaski oraz 4 km od drogi ekspresowej Lublin - Chełm bądź Lublin - Zamość. Niedalekie sąsiedztwo od Portu Lotniczego Lublin-Świdnik i tym samym miasta powiatowego Świdnik, tj. ok. 15 km oraz miasta wojewódzkiego Lublin, tj. ok. 30 km.
Droga ekspresowa S17 Piaski - Hrebenne to fragment całego ciągu S17 Warszawa - Lublin - Zamość - Tomaszów Lubelski - Hrebenne (granica państwa). To także droga międzynarodowa E372 prowadząca z Warszawy do Lwowa. Trasa ta będzie łączyć się na powstającym węźle Piaski Wschód z drogą ekspresową S12 Piaski - Dorohusk. Obiekt może stanowić punkt przeładunkowy w przypadku prowadzonej przez Państwa działalności.
Budynek murowano-drewniany, rokrocznie ubezpieczany:
- z zachowaną ciągłością w płatności podatkowej od nieruchomości,
- szerokość wynosi 14,20 m, zaś długość 54,50 m, co daje powierzchnię użytkową 771,392 metry kwadratowe,
- atutem jest duża, przesuwana brama wjazdowa do magazynu,
- po bokach są dwie pary małych tradycyjnych drzwi wejściowych,
- zadaszenie wykonane z blachy trapezowej z przeszklonymi pasami okien, co daje bardzo dobre oświetlenie wnętrza światłem słonecznym,
- posadzka betonowa,
- stolarka zewnętrzna drewniana,
- wjazd na działkę i spory plac przed bramą wjazdową jest utwardzony,
- całość ogrodzona siatką, brama wjazdowa do montażu,
- oświetlenie na słupach oświetleniowych,
- sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa typu produkcyjno-usługowa i zagrodowa,
- przyłącza instalacyjne: energia elektryczna, wodociągowa własna i telefoniczna,
- teren suchy o dobrym nasłonecznieniu,
- duże walory krajobrazowo-ekologiczne, dużo zieleni, dobry mikroklimat.
Przy budynku znajdują się grunty orne o powierzchni 0.3375 ha (z czego 0.2558 ha stanowi grunty klasy RIIIa i 0.0517 klasy R II), odgrodzone dodatkowo siatką.
Nieruchomość posiada także drugi, malutki budynek gospodarczy murowany (długość 3.30 m i szerokość 3.00 m, co daje powierzchnię 9.9 metrów kwadratowych).
W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny.
-
Brzeziczki, gmina Piaski, powiat świdnicki
-
Na sprzedaż hala/magazyn o powierzchni 771 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
240000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Podobne nieruchomości komercyjne na sprzedaż