Gliwice Sośnica
ul. Stefana Żeromskiego
hala/magazyn na sprzedaż Bez pośrednika

Hala/magazyn Gliwice Sośnica, ul. Stefana Żeromskiego
Cena
3 395 000
Powierzchnia
1152
Cena za m²
2 947
Gliwice Sośnica · 3 395 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Hala/magazyn Gliwice Sośnica, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 1
Hala/magazyn Gliwice Sośnica, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 101 900 zł na prowizji pośrednika!

Do sprzedania działka inwestycyjna Gliwice-Sośnica o powierzchni 5 851 m2 przy ulicy Żeromskiego 52.

Zgodnie z aktualnie obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zatwierdzonym Uchwałą Rady Miejskiej w Gliwicach Nr XXXV/1062/2010 z dnia 10 listopada 2010 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Gliwice dla obszaru obejmującego dzielnicę Sośnica, ogłoszoną w Dz. Urz. Woj. Śląskiego z dnia 16 listopada 2010 r., nr 143, poz. 2372, przedmiotowa działka oznaczona jest symbolem 37MW, co oznacza: tereny istniejącej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Nieruchomość położona jest na obszarze zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. W bliskim sąsiedztwie usytuowana jest szkoła podstawowa oraz kościół. Sośnica charakteryzuje się dużą ilością zieleni, są stawy rybne, ogródki działkowe, kryty basen kąpielowy, a także stadion.

W pobliżu usytuowane są placówki handlowo-usługowe oraz obiekty użyteczności publicznej.

Działka jest zabudowana:
- budynkiem głównym biurowo-usługowo-magazynowym o powierzchni użytkowej 373 m2,
- budynkiem magazynowym dobudowanym do budynku głównego o powierzchni użytkowej 182 m2,
- budynkiem magazynowym o konstrukcji żelbetowej o powierzchni użytkowej 597 m2, zlokalizowany na skraju działki w północnej części.

Teren, na którym zlokalizowana jest przedmiotowa nieruchomość, wyposażony jest w następujące urządzenia infrastruktury technicznej: sieć elektroenergetyczną, gazową, wodociągową, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz telekomunikacyjną. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej.

Dostępność do komunikacji miejskiej dobra. Najbliższe przystanki autobusowe znajdują się przy ulicy Sikorskiego i Jedności w odległości ok. 350 m.

Dostęp do komunikacji indywidualnej dobry. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana z lokalnymi i poza lokalnymi ciągami komunikacyjnymi. Najbliższy wjazd/zjazd na autostradę A1 usytuowany jest w odległości ok. 4 km; autostradę A4 w odległości ok. 6 km; Drogową Trasę Średnicową w odległości 2 km.

  • ul. Stefana Żeromskiego, Gliwice Sośnica
  • Na sprzedaż hala/magazyn o powierzchni 1152 m² na działce o powierzchni 5851 m²
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.