Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Dzierżoniów ul. Strumykowa
350 000 zł
978 zł/m²
358 m²
Dzierżoniów, Strumykowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam lokal komercyjny. Idealny na warsztat magazyn lub lekką produkcję. Powierzchnia użytkowa 88m2
Lokalizacja bardzo dogodna .centrum Dzierżoniowa
-
ul. Strumykowa, Dzierżoniów, powiat dzierżoniowski
-
Na sprzedaż hala/magazyn o powierzchni 358 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
70000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
70000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy