Dąbrowa Górnicza Mydlice
ul. Józefa Mireckiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
139 900
Powierzchnia
38
Cena za m²
3643
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice, ul. Józefa Mireckiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice, ul. Józefa Mireckiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice, ul. Józefa Mireckiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice, ul. Józefa Mireckiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice, ul. Józefa Mireckiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice, ul. Józefa Mireckiego. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Mieszkanie z potencjałem, Mydlice 38,4 m2

Mieszkanie z potencjałem znajdujące się w Dąbrowie Górniczej dzielnica Mydlice o powierzchni 38,4 m2 mieszczące się na wysokim parterze , składające się z salonu z aneksem oraz oddzielnego niezależnego pokoju, łazienki z toaletą. Do mieszkania przynależy piwnica.

Blok jest po termoizolacji, klatka schodowa wyremontowana zabezpieczona domofonem.

Standard mieszkania do remontu , więc przeznaczone jest dla osób , które chcą zrealizować swój projekt mieszkania w taki sposób, aby spełnił ich oczekiwania lub dla inwestorów , którzy zamierzają dopasować standard wykończenia do przyszłych najemców. Mieszkanie posiada już okna PVC, położoną gładź w obydwóch pokojach , podwieszane sufity w pokoju z aneksem oraz w łazience co znacząco zminiejszy koszty przyszłych prac remontowych.

Do mieszkania doprowadzony gaz ,który umożliwi zastosowanie pieca dwu-funkcyjnego ekonomicznego rozwiązania, które ogrzeje pomieszczenia oraz wodę.

Fantastyczna lokalizacja w pobliżu szkoły podstawowe, zespół szkół sportowych , przedszkole, szpital, apteka ,Kaufland. Świetnie skomunikowane zarówno z centrum miasta jak i z okolicznymi miejscowościami. Szybki dojazd samochodem do Sosnowca , Będzina, Katowic.

Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe

Niski czynsz 280,00

Nie pozwól, aby ktoś Cię wyprzedził, nie czekaj dzwoń.

Biurom nieruchomości serdecznie dziękuję

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,40 m²
  • parter w 2-piętrowym bloku bez windy
  • Dąbrowa Górnicza, Mydlice, ul. Józefa Mireckiego
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Dąbrowa Górnicza Mydlice, Józefa Mireckiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.