Szczecin Niebuszewo
ul. Przyjaciół Żołnierza
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
330 000
Powierzchnia
46
Cena za m²
7066
Piętro
11 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Przyjaciół Żołnierza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Przyjaciół Żołnierza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Przyjaciół Żołnierza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Przyjaciół Żołnierza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Przyjaciół Żołnierza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Przyjaciół Żołnierza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Przyjaciół Żołnierza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Przyjaciół Żołnierza. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ulicy Przyjaciół Żołnierza w dzielnicy Niebuszewo. W pobliżu mieszkania duży parking,szkoły, przedszkola, apteki, sklepy, supermarkety oraz przystanki MZK co stanowi idealną lokalizację nieruchomości. Na wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,70 m2 składają się dwa pokoje,przedpokój, duża kuchnia z oknem oraz łazienka z WC. Z klatki schodowej do lokalu wchodzi się poprzez indywidualny przedsionek o powierzchni 1,96 m2 nie wliczony do powierzchni mieszkania. Lokal posiada również duży balkon oraz piwnicę. W pokojach na podłogach znajduje się deska trójwarstwowa natomiast na ścianach i sufitach wykonano okładziny z płyt Kingspan Qulterm podnoszące akustykę. W kuchni meble wykonane na wymiar z lacobelem między szafkami ze sprzętami w zabudowie, które zostają w cenie mieszkania. W łazience znajduje się wanna wraz ze szklanym, pięcioczęściowym parawanem umożliwiającym funkcję prysznica firmy Radaway oraz została wykonana zabudowa stolarska pod wymiar. Mieszkanie zlokalizowane jest na 11 piętrze 11 piętrowego wieżowca wyposażonego w nową windę firmy Schindler jak również na tym samym piętrze znajduje się suszarnia. Okna mieszkania zlokalizowane po przeciwległych stronach ukazują panoramę miasta. Mieszkanie będzie możliwe do wydania do końca lipca tego roku. Zapraszamy do ogłądania, pośrednikom dziękujemy. 

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,70 m²
  • 11 piętro w 11-piętrowym bloku z windą
  • Szczecin, Niebuszewo, ul. Przyjaciół Żołnierza
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Niebuszewo, Przyjaciół Żołnierza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.