Ogłoszenie wstrzymane

Bielsko-Biała
ul. Orchidei
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała, ul. Orchidei
Cena
325 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
8 125
Piętro
parter
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała, ul. Orchidei. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała, ul. Orchidei. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała, ul. Orchidei. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała, ul. Orchidei. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała, ul. Orchidei. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała, ul. Orchidei. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Naprawdę ładne mieszkanie o powierzchni 40 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka, położone w cichej i spokojnej okolicy (Kępa Hałcnowska) z widokiem na góry (Skrzyczne, Dębowiec, Hrobacza Łąka). Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze, w bloku 4-piętrowym, idealne dla osób z małymi dziećmi, a także dla osób starszych (przy wejściu podjazd dla wózków dziecięcych, inwalidzkich). Doskonale nasłonecznione, jasne, południowo-zachodnia strona, ale zarazem nie jest przegrzane latem (usytuowanie na parterze, dookoła zieleń, umożliwia utrzymanie idealnej temperatury zarówno latem jak i zimą). Blok, w którym znajduje się mieszkanie nie jest i nie będzie zasłonięty przez inne bloki.

Okna - plastikowe, na podłogach panele i płytki, w pokojach meble, kuchnia - wyposażona, dość duża łazienka z kabiną prysznicową, gotowe do zamieszkania. Do mieszkania należy również piwnica.

W pobliżu sklepy, przystanek MZK, park, plac zabaw. Doskonały dojazd do/z centrum miasta, jak i również do/z Bielska-Białej. Na inne pytania chętnie udzielę informacji, ogłoszenie prywatne.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku
  • Bielsko-Biała, ul. Orchidei
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Bielsko-Biała, Orchidei Poland - lokalizacja przybliżona