Szczawnica
os. Połoniny
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
350 000
Powierzchnia
52
Cena za m²
6679
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Szczawnica, os. Połoniny. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Szczawnica, os. Połoniny. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Szczawnica, os. Połoniny. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Szczawnica, os. Połoniny. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Szczawnica, os. Połoniny. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Szczawnica, os. Połoniny. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Szczawnica, os. Połoniny. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Szczawnica, os. Połoniny. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Lokal Mieszkalny Szczawnica os. Połoniny 2/9 jest mieszkaniem dwupoziomowym o powierzchni 52,4m2. Znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego bloku spółdzielczego. Jedną z zalet tego mieszkania jest możliwość zwiększenia metrażu na drugim poziomie o około 16m2 z przeznaczeniem na dodatkowy aneks sypialny. Drugą zaletą mieszkania są nietypowe szerokie okna w pokojach przez które widoczne są górskie krajobrazy. Odległość 100m od szlaku spacerowego w krajobrazowym parku narodowym oraz czyste górskie powietrze bez smogu, gdyż blok mieszkalny znajduje się w najwyższym punkcie w miejscu uzdrowiska. Położenie 4 piętra powoduje, że nie dochodzą tutaj hałasy, w bloku jest cicho, a społeczność mieszkańców kulturalna. W odległości ok. 120m znajduje się supermarket oraz przystanek BUS. Do mieszkania należy sypialnia z parkietem pokrytym płazami co czyni ją przytulną i ciepłą. Drugim pomieszczeniem jest salon z parkietem oraz bardzo szerokim oknem i drzwiami na balkon oraz sufit pokryty płazami co ociepla salon. Salon jest otwarty i długim przejściem prowadzi do aneksu kuchennego. W przejściu znajdują się drzwi wyjściowe antywłamaniowe oraz łazienka z prysznicem, wanną i toaletą. Sufit przejścia pokryty jest płazami co ociepla ten fragment mieszkania. Nad przejściem znajdują się drewniane schody, które prowadzą do następnego pokoju z parkietem. Mieszkanie jest ogrzewane kaloryferami z sieci spółdzielni mieszkaniowej. Ogrzewanie wliczone jest w czynsz. Założone są liczniki na ciepło i na wodę, która również wliczona jest w czynsz. Ponadto mieszkanie posiada taryfę nocną dla łazienki oraz piwnicę.  
Kontakt tylko telefoniczny. Nie odpowiadam na maila.  
TELEFON KONTAKTOWY. 

  • Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,40 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Szczawnica, os. Połoniny
  • Balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Szczawnica, os. Połoniny Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.