Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Warszawa Wawer

segmentowiec na sprzedaż

Cena
810 000
Powierzchnia
155
Cena za m²
5226
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2020
Ogłoszenie
Lista zdjęć

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Lokalizacja
Dom zlokalizowany w spokojnej części Wawra Miejsce z bardzo dobrą komunikacją autobusowa. W okolicy znajdują się liczne budynki użyteczności publicznej: szkoła podstawowa, przedszkole oraz plac zabaw dla dzieci i liczne sklepy.
Dom
W zabudowie szeregowej z garażem i ogródkiem.
Architekturę budynku cechuje prostota i umiar. . Wybrana na podstawowy kolor elewacji biel szlachetnie kontrastuje z szarym .
Mocne przeszklenie budynku pozwala cieszyć się wszechobecną zielenią. Dzięki przeszklonym ścianom, zieleń i światło swobodnie przenika do wnętrza.
Na parterze:przestronny salon z aneksem kuchennym i miejscem na kominek /z wyjściem na taras/,łazienka, korytarz,wiatrołap.
Na parterze:przestronny salon z aneksem kuchennym i miejscem na kominek /z wyjściem na taras/,łazienka, korytarz,wiatrołap.
Pietro 1: duża łazienka, 2mniejsze pokoje i 1 większy z miejscami na garderobę.Poddasze użytkowe zmieszczą się nawet dodatkowe 2 pokoje,pokój z łazienką lub pracownie.


Położonych w zielonym otoczeniu Wawra, blisko obszaru Natura 2000
Faktura  

  • Warszawa Wawer
  • Segmentowiec o powierzchni 155 m², 5 pokoi, wybudowany w 2020 roku
  • Budynek z aneksem kuchennym
  • Taras, garaż
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Warszawa Wawer Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.