Pruszcz Gdański
ul. Jana z Kolna
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
379 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
7660
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2009
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 15 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 16 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 17 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 18 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 19 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 20 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 21 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 22 Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna. Zdjęcie 23
Lista zdjęć

Do sprzedania posiadam dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie do zamieszkania bez nakładów. Powierzchnia użytkowa 49,48m2 Powierzchnia balkonu 18,08m2 komórka lokatorska 1,52m2. miejsce parkingowe na odgrodzonym parkingu zewnętrznym brama wjazdowa na pilota Spokojny rejon Pruszcza wszędzie blisko sklepy oraz centrum handlowe kilaset metrów od domu...Przedszkole ,żłobek,,przychodnia oraz przystanek komunikacji miejskiej praktycznie na obrzeżach osiedla..Dobre połączenie z obwodnicą. Opłaty stałe 290zł plus media w zależności od zużycia. Cena 379000zł .Jestem w trakcie kupna większego mieszkania więc możliwość wprowadzenia się do ustalenia.
Wszelkich informacji udzielę telefonicznie pod nr .. Pośrednikom dziękuję.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,48 m²
  • 2 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2009 roku
  • Pruszcz Gdański, ul. Jana z Kolna
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana przedwczoraj
Pruszcz Gdański, Jana z Kolna Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.