Żarów

hala/magazyn na sprzedaż

Cena
1 350 000
Powierzchnia
1200
Cena za m²
1125
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 4 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 5 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 6 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 7 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 8 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 9 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 10 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 11 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 12 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 13 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 14 Hala/magazyn Żarów. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Posiadam do sprzedania budynek komercyjny w atrakcyjnej cenie o łącznej powierzchni 1200mkw, w którego skład wchodzą biura, hala, miejsca parkingowe, teren zielony. Nieruchomość znajduję się w kameralnym miejscu w centrum Żarowa. Budynek oddany do użytku w 2001. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

  • Żarów, powiat świdnicki
  • Hala/magazyn o powierzchni 1200 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Żarów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Dołącz do 3 milionów użytkowników i przeglądaj bazę 50 tys. ogłoszeń bez pośredników
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.