Świdnica

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
240 000
Powierzchnia
43
Cena za m²
5581
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wyremontowanej kamienicy ( w 2014 r. przeprowadzono termomodernizację, remont klatki oraz dachu).
Lokal o powierzchni 43m2 składa się z dwóch pokoi (17.5m2 i 11.5m2),kuchni 6m2, łazienki 4,5m2 i korytarza. W 2013r. Przeprowadzono kapitalny remont mieszkania. Wymieniono okna na 3szybowe, zainstalowano rolety zewnętrzne, wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz gazową). Do ogrzewania zastosowano piec gazowy Termet z zamkniętą komorą spalania. W 2020r. założono klimatyzację.

Do mieszkania przynależy piwnica 9m2 oraz schowek 1.5m2. W częściach wspólnych jest dostęp do strychu oraz zamkniętego podwórka- patio.

W mieszkaniu zostaje w pełni wyposażona kuchnia z kuchenką gazową, zmywarką, lodówką oraz mikrofalówką oraz dwie szafy w sypialny oraz przedpokoju.   

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Świdnica
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Świdnica Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.