Łódź Widzew
ul. Lęborska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
300 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
6000
Piętro
3
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Lęborska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Lęborska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Lęborska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Lęborska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Lęborska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Lęborska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Lęborska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Widzew, ul. Lęborska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania mieszkanie ok 50m kw. w pięknej cichej okolicy ogrodzonym osiedlu z parkingiem placem zabaw oraz boiskiem . Mieszkanie obejmuje salon z kuchnią ,sypialnię,łazienkę i korytarz. W kuchni meble pod wymiar ,pełne AGD:(płyta indukcyjna,zmywarka,piekarnik,lodówka).Duża szafa w zabudowie w korytarzu - mieszkanie w pełni wyposażone. Doskonale rozwinięta struktura miejska : szkoła,przedszkole,żłobek,markety,siłownia,budująca się galeria. Okolica dobrze skomunikowana z centrum Łodzi ,bardzo dobry dojazd do autostrady ,Brzezin i Strykowa.  

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m²
  • 3 piętro w apartamentowcu
  • Łódź, Widzew, ul. Lęborska
  • Aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Widzew, Lęborska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.