Iława
ul. Ostródzka 48H
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
255 000
Powierzchnia
44
Cena za m²
5705
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2006
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Iława, ul. Ostródzka 48H. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Iława, ul. Ostródzka 48H. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Iława, ul. Ostródzka 48H. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Iława, ul. Ostródzka 48H. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Iława, ul. Ostródzka 48H. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Iława, ul. Ostródzka 48H. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Iława, ul. Ostródzka 48H. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Iława, ul. Ostródzka 48H. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam przytulne, dwupokojowe mieszkanie na ulicy Ostródzkiej o łącznej powierzchni 44,7 m2, znajdujące się na drugiej kondygnacji budynku wielolokalowego (1 piętro ). W skład mieszkania wchodzi:
Kuchnia - 9,2 m2
Łazienka - 5 m2
Przedpokój - 6 m2
Mniejszy pokój - 8,5 m2
Duży pokój - 16 m2.
Przynależy do niego piwnica - 3 m2, oraz duży balkon w stylu loggia. Mieszkanie jest własnościowe o niskim czynszu, w bardzo dobrym stanie - po remoncie. Mieszkanie jest ciepłe usytuowane w środku budynku, co generuje możliwość dużego zwrotu kosztów ogrzewania. Nieruchomość nie jest obciążona hipoteką, ani innymi zadłużeniami.
W mieszkaniu pozostaje szafa w zabudowie w przedpokoju, meble kuchenne wraz z wbudowanym sprzętem AGD. Mieszkanie wyposażone w drzwi antywłamaniowe, podłogi oraz płytki w bardzo dobrym stanie.
Mieszkanie znajduje się w cichej okolicy o rozbudowanej infrastrukturze, sprzyjającej rekreacji ze ścieżkami rowerowymi. W okolicy biedronka, Dino, apteka, sklepy osiedlowe, kilka placów zabaw, przedszkole, boisko, park fitness. Bliski dostęp do komunikacji miejskiej, zapraszam do kontaktu.
Pośrednikom dziękuję.
!!! CENA DO NEGOCJACJI !!!

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,70 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2006 roku
  • Iława, ul. Ostródzka
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Iława, Ostródzka 48H Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.