Iwierzyce

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
180 000
Powierzchnia
54
Cena za m²
3333
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Iwierzyce. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Iwierzyce. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Iwierzyce. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Iwierzyce. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Iwierzyce. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Iwierzyce. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Iwierzyce. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Iwierzyce. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Witam
Sprzedam mieszkanie własnościowe 54m2, bez czynszowe ogrzewane gazem. Mieszkanie znajduje się na parterze jest umeblowane, posiada 2 pokoje, kuchnię, łazienkę, spiżarkę oraz piwnicę. Dodatkowo garaż na samochód. W niedalekiej odległości znajduje się sklep, urząd gminy, szkoła, ośrodek zdrowia oraz kościół. Więcej informacji udzielę telefonicznie, cena do niewielkiej negocjacji.
Do zamieszkania od lipca tego roku.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m²
  • parter
  • Iwierzyce
  • Piwnica, garaż
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Iwierzyce Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.