Działka na sprzedaż bez pośredników Warszawa Bielany ul. Żółwia
1 509 600 zł
1 850 zł/m²
816 m²
Warszawa Bielany, Żółwia
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 45 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Żółwia, Warszawa Bielany
-
Na sprzedaż działka o powierzchni 816 m²
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
302000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
302000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości