Bartąg

działka rolno-budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka rolno-budowlana Bartąg
Cena
223 800
Powierzchnia
2238 m²
Cena za m²
100
Bartąg · 223 800 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rolno-budowlana Bartąg. Zdjęcie 1
Działka rolno-budowlana Bartąg. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 6 700 zł na prowizji pośrednika!

Działka położona jest w obrębie Bartąg. Zgodnie z decyzją o Warunkach Zabudowy przeznaczona jest na zabudowę domem jednorodzinnym. Wjazd z drogi powiatowej Bartąg - Gągławki.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dwa tylko siedliska, w tym jedno odrestaurowane w stylu warmińskim.

Miejsce to położone jest nad malowniczym potokiem. Ponadto z nieruchomości rozciąga się wspaniały widok na pola oraz las. Działka jest bardzo dobrze skomunikowana z Olsztynem (4 km).

Dzięki kameralnej lokalizacji możliwość swobodnego zagospodarowania oraz zabezpieczenia poczucia spokoju i prywatności.

Treść niniejszego ogłoszenia przygotowana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.   

  • Bartąg, gmina Stawiguda, powiat olsztyński
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2238 m².
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.