Działka na sprzedaż bez pośredników Radlin ul. Wiosenna
104 500 zł
152 zł/m²
689 m²
Radlin, Wiosenna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 689m2, położona w miejscowości Radlin. Ulica Wiosenna.
Posiadamy również projekt domu wykonany w 2021r, który nie został zrealizowany. Więcej zdjęć całego projektu możemy wysłać bądź pokazać zainteresowanym osobom.
W granicach działki znajduje się skrzynka elektryczna, woda i kanalizacja deszczowa, a kanalizacja sanitarna znajduje się 30m od granicy działki.
Działka ma kształt prostokąta z lekkim nachyleniem.
Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki.
-
ul. Wiosenna, Radlin, powiat wodzisławski
-
Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 689 m²
-
Media kanalizacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
21000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
21000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości