Działka na sprzedaż bez pośredników Zabrze ul. Wolności
42 000 zł
105 zł/m²
400 m²
Zabrze, Wolności
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam.
Odstąpię działkę 400m², Zabrze - Biała Róża, niedaleko ul. Wolności.
Działka posiada murowany, porządny domek, komórkę na narzędzia i WC.
Działka wymaga pracy.
Na działce dużo trawy oraz drzewka owocowe.
Sprzedaję, nie mam czasu na dbanie o nią.
-
ul. Wolności, Zabrze
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 400 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości