Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. gen. F. Sławoja Składkowskiego Ząbki

NOWA OFERTA
Działka rod Ząbki, ul. gen. F. Sławoja Składkowskiego. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Ząbki ul. gen. F. Sławoja Składkowskiego

190 000
633 zł/m²
300
Ząbki, gen. F. Sławoja Składkowskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Działka ROD z domkiem - Ząbki, ROD Kaczeniec ok. 300 m²

Lokalizacja: Ząbki (wjazd od ulicy Składkowskiego)

Powierzchnia: ok. 300 m²

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mniejszego kawałka raju.

Sprzedam piękną, zadbaną działkę ROD w spokojnej części Ząbek, na terenie ROD "Kaczeniec". Idealne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie blisko Warszawy.

Świetny dojazd! Blisko przystanek autobusowy oraz sklepy spożywcze - Biedronka i Lidl w zasięgu krótkiego spaceru.

Domek drewniany ocieplony od każdej strony, w pełni wyposażony:
- Kominek
- Łazienka z prysznicem
- Taras
- Wędzarnia

Na terenie ogrodu działkowego - 2 stawy. Koło wędkarskie.

Media: prąd, woda, kanalizacja.

Drzewa owocowe.

Ochrona całoroczna - bezpiecznie i spokojnie!

Cena: 190 000 zł - do małej negocjacji!

Zadzwoń i umów się na oglądanie.

  • ul. gen. F. Sławoja Składkowskiego, Ząbki, powiat wołomiński  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 300 m²  
  • Media woda, szambo, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
38000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat