Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Stalowa Wrocław Fabryczna

Działka rod Wrocław Fabryczna, ul. Stalowa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Wrocław Fabryczna ul. Stalowa

42 000
124 zł/m²
339
Wrocław Fabryczna, Stalowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Ogródek działkowy o powierzchni 339 m², dobra lokalizacja, położony w ROD "Gajowice" przy ul. Stalowej.

Działka gotowa do użytkowania, idealna na weekendowy odpoczynek i uprawę własnych roślin. Posiada:
- altankę,
- liczne drzewka owocowe (m.in. śliwki, wiśnie, jabłoń i pyszna brzoskwinie),
- studnię abisynkę,
- ławeczkę z miejscem do grillowania,
- grządki do uprawy,
- wydzielone miejsce na kompostownik,
- możliwość podłączenia prądu,
- działka ogrodzona.

Działka wszechstronnie dostosowana dla miłośników kameralnego relaksu i wypoczynku.

Teren ogrodów działkowych w pełni ogrodzony z monitoringiem. Posiada również ogrodzony plac zabaw. Na terenie działek znajdują się kontenery bio, kosze do segregacji śmieci oraz toalety. Na noc bramy działki zamykają się automatycznie i otwierają o godzinie 9:00. Każdy działkowiec posiada klucze, aby móc wejść o każdej porze na teren ogródków.

Działka dostępna od października.
Cena 42 000 zł do negocjacji.

Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego w razie pytań lub w celu umówienia się na oględziny.

  • ul. Stalowa, Wrocław Fabryczna  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 339 m²  
  • Media woda
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu