Ogłoszenie usunięte

Wrocław Brochów
ul. Gruzińska
działka rod na sprzedaż Bez pośrednika

Wrocław Brochów · 16 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rod Wrocław Brochów, ul. Gruzińska. Zdjęcie 1
Działka rod Wrocław Brochów, ul. Gruzińska. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 500 zł na prowizji pośrednika!

Do odstąpienia działka ROD o powierzchni 300m2. Cena do negocjaji. Działka położona jest w dzielnicy Wrocław-Brochów ROD Cynia.
Na działce znajduje się drewniany domek postawiony w 2022r. Domek z tarasem ma wydzielone 2 pomieszczenia: jedno 2x3m z oknem, drugie 1x2m. Przy wejściu głównym znajduje się taras o wymiarach 2x3 m. Dach zaopatrzy jest w system rynien, które odprowadzają wodę do pojemnika typu mauzer 1000l oraz do beczki o pojemności 220l. Na wyposażeniu domku znajduje się drewniany stół oraz składana drewniana ławka. Na działce za pomocą ekoborderów wydzielone zostały rabaty z krzewami takimi jak berberysy, ognik szkarłatny, trzmieliny, krzewuszki, hibiskus, hosty.
Koło domku znajduje się kopana studnia. Wśród drzew i krzewów owocowych znajdują się: papierówka, czereśnia, wiśnia, grusza, porzeczka, aronia, orzech włoski. Rok temu dosadzone zostały odmiany w formie kolumnowej: szara reneta, antonówka, brzoskwinia, czereśnia). Na działce są także 4 skrzynie drewniane pod uprawy ziół i warzyw. Wydzielone jest także miejsce na grilla, utwardzone dekoracyjnymi płytami betonowymi.
Działka ogrodzona jest metalową siatką z dużymi oczkami (furtka zamykana na klucz). Dużym atutem działki jest jej położenie z dala od zgiełku miasta i zanieczyszczeń powietrza. Działka od roku czasu nie jest uprawiana z racji na zmianę miejsca zamieszkania.

  • ul. Gruzińska, Wrocław Brochów
  • Na sprzedaż działka rod o powierzchni 300 m².
  • Długość: 20 m, szerokość: 15 m
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: siatka
  • Media: brak kanalizacji
  • Cena do negocjacji